پشتیبانی

نحوه ثبت سفارش

خرید از سایت ترندکالا بسیار آسان می باشد. طراحی مراحل خرید با بررسی نظرات و نیازهای اکثر کاربران و مشتریانمان انجام شده که حتی از روش های معمول و استاندارد فروشگاههای اینترنتی نیز ساده تر است. 

توجه داشته باشید که در سایت ما محصولات بر اساس نوع (پیراهن، شلوار و...) دسته بندی نشده است بلکه به هر کدام از دسته بندی های اصلی (زنانه، مردانه و...) روزانه بیش از ۳۰ بوتیک جدید  اضافه می شود که هر بوتیک هم می تواند محصولات مختلفی مانند لباس، کیف، اکسسوری و غیره داشته باشد. که این بوتیک ها دارای یک مهلت مشخص هستند که پس از پایان آن از سایت حذف می شوند. 

۱- ابتدا با انتخاب دسته بندی اصلی وارد بوتیک مورد نظر شوید

۲- محصول مورد نظر را انتخاب نمایید.

۳- سایز و تعداد مورد نظر را انتخاب و به سبد اضافه نمایید. 

توجه داشته باشید که  پس از ۱۰ دقیقه همه کالاهایی که به سبد اضافه کرده اید پاک می شوند از اینرو پیشنهاد می کنیم ابتدا همه محصولات مورد نظرتان را در مرورگر بازکنید و آخرسر پس از انتخاب نهایی به سبد اضافه نمایید.

۴-درصورتیکه کالاهای دیگری جهت خرید در نظر دارید همانند مراحل قبل آنها را به سبد اضافه کنید و در این مرحله کالاهایی که انتخاب کرده اید را بازبینی کنید و برای مرحله بعدی بر روی دکمه "نهایی کردن خرید  " کلیک نمایید.

۵- در این مرحله چنانچه اولین بار است که از سایت ما خرید می کنید؛ فرم "ثبت نام" را پر کنید و سپس بر روی دکمه " پرداخت هزینه » اتمام خرید " کلیک کنید. در صورتیکه قبلا عضو شده اید،  با کلیک بر روی دکمه " ورود به سایت " و با وارد کردن شماره موبایل و رمزتان وارد سایت شوید و خرید خود را ادامه دهید.

توجه داشته باشید که:

- شماره موبایل خود را فارسی  (۱ ۲ ۳ ... ) وارد نکنید، حتما با حروف لاتین (1 2 3 ...) وارد نمایید. 

- آدرس را با ذکر شهر بصورت فارسی و کامل وارد نمایید.

- کد پستی صحیح را وارد نمایید. کد پستی شما بر روی قبض های آب،‌ برق، گاز و... نوشته شده است.

راهنمای پیگیری سفارشات


۱- چنانچه لاگین نیستید، با کلیک بر روی دکمه ورود در سمت چپ بالای سایت، با شماره موبایل و رمزتان وارد شوید.

۲- با کلیک بر روی پانل کاربری از طریق قسمت" سفارشات من" میتوایند کلیه خریدهاتون رو از ابتدا تا به امروز مشاهده کنید.